Насіння Russian Snow Feminised Gold

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Рекомендуємо
Продано
Нет в наличии
Brand: Errors Seeds
Відгуки: 0
87 грн.
Характеристики: (Дивитись усі)
Терпени
мірцен
Ефект
розслаблюючий
Вміст ТГК
20%
Тип сорту
Indica/Sativa
Цвітіння
60 днів
Опис

Russian Snow Feminised Gold - це унікальний сорт, що володіє помірним поєднанням індики та сативи, створюючи унікальний досвід для гровера. З цим врожаєм можна очікувати не тільки видатного смаку й аромату, а й розслаблювального ефекту, що ідеально підходить для тих, хто шукає спокійний і комфортний досвід.

Мірцен, домінуючий терпен в Russian Snow Feminised Gold, надає цьому сорту унікального аромату та смаку з легкими нотками землі та квітів. Цей сорт відрізняється своєю індивідуальністю і привабливістю завдяки характерному аромату, який впізнають навіть досвідчені гровери.

Вміст ТГК варіюється в межах 15-20%, що забезпечує збалансований та м'який ефект. Розслаблюючий вплив Russian Snow Feminised Gold робить його прекрасним вибором для тих, хто хоче відпочити та зняти стрес після напруженого дня.

Сорт являє собою гармонійне поєднання індики та сативи, що створює унікальний баланс між фізичним розслабленням та ментальним комфортом. Період цвітіння становить 60 днів, що робить його відносно швидким варіантом для гроверів, які бажають отримати високий врожай. Урожайність цього сорту може досягати значних 600-800 грамів на квадратний метр, що підкреслює його потенціал.

Russian Snow Feminised Gold походить від схрещування White Widow та AK-47, що додає йому генетичне багатство і унікальні характеристики обох сортів. Збір врожаю зазвичай припадає на жовтень, надаючи гроверам можливість насолоджуватися цим дивовижним сортом наприкінці сезону. Рослини цього сорту можуть досягти висоти від 130 до 170 см, що робить їх придатними для різних умов гровінгу.

Характеристики
Терпени
мірцен
Ефект
розслаблюючий
Вміст ТГК
20%
Тип сорту
Indica/Sativa
Цвітіння
60 днів
Врожай
600-800 г/м²
Генетика
White Widow x AK-47
Збір Урожаю
жовтень
Висота рослини
130-170 см
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Насіння Russian Snow Feminised Gold
87 грн.

Разом дешевше

Виберіть опції

Насіння AK Feminised Gold

Насіння AK Feminised Gold

Насіння Auto Gagarin Feminised Silver

Насіння Auto Gagarin Feminised Silver

Модули для OpencartМодули для Опенкарт 2.x - 3.xМодули для Opencart