Про магазин

"Errors Seeds" - перший український сідбанк

"Errors Seeds"  - ми були перші в Україні та одни із перших сідбанків у СНД. Наша мета - селекція нових стрейнів та високоякісні насіння конопель для кожного.

Ми контролюємо якість роботи на протязі всього шляху насіння: від селекціонерів, які займаються генетикою сортів та проводять фемінізацію насіння, до відділу фасування, працівників складу та менеджерів, які спілкуються з клієнтами.

 

Історія бренду "Errors Seeds"

Ми вже 14 років на ринку насіння коноплі, тому, співпрацюючи з "Errors Seeds", ви можете бути впевненими, що все буде на найвищому рівні. Наші основні принципи - якість, сервіс, доступність, швидкість. Протягом 14 років ми намагаємося задовольнити запити всіх наших клієнтів, від початківців-гроверів до оптових покупців.

Компанія стежить за всіма тенденціями ринку насіння коноплі в світі і намагається повністю їм відповідати, щоб наші клієнти могли отримувати найбільш сучасні рішення!

Офіційна торгова марка

Ми в компанії "Errors Seeds" довгі роки несподівано працювали над покращенням сервісу та якості продукції, всі ці зусилля в кінці кінців були витрачені не марно. Ми змогли вирости до міжнародного рівня і тепер можемо радувати клієнтів усього світу високоякісними насіннями коноплі.

Отримання торгової марки "Errors Seeds" є однією з наших основних переваг порівняно з іншими компаніями і в очередний раз підтверджує всю серйозність нашого настрою на забезпечення наших клієнтів офіційною продукцією.

Тепер при оформленні замовлення ви можете бути впевнені у найвищій якості насіння коноплі, адже наша місія залишається незмінною - боротьба зі стереотипами, пов'язаними з канабісом по всьому світу.

Модули для OpencartМодули для Опенкарт 2.x - 3.xМодули для Opencart