Tropicanna Poison Feminised Silver

Все про товар
Характеристики
Відгуків
1
Питання
0
Рекомендуємо
В наявності
Brand: Errors Seeds
Відгуки: 1
Знайшли дешевше?
59 грн.
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Терпени
терпінолен
Вміст CBD
0,1%
Ефект
психоактивний, розслабляючий
Вміст ТГК
24%
Тип сорту
60% Indica/40% Sativa
Опис

Tropicanna Poison Feminised Silver - це дивовижний сорт, який має низку унікальних характеристик, що роблять його цікавим для досвідчених гроверів і цінителів канабісу. Tropicanna Poison Feminised Silver - це сорт, що складається на 60% з індики і 40% з сативи, що робить його збалансованим за своїми ефектами. Вміст ТГК у цьому сорті становить від 18% до 24%, що гарантує сильний і психоактивний ефект. Це може бути привабливо для тих, хто шукає потужний досвід.

Вміст CBD невеликий і становить лише 0,1%, що вказує на те, що цей сорт сконцентрований на психоактивних характеристиках. Tropicanna Poison Feminised Silver має терпінолен, що надає йому деревневий і солодкий смак. Цей сорт має психоактивні властивості, але водночас має розслаблювальний ефект. Це може допомогти зняти стрес і напругу. Період цвітіння становить від 49 до 56 днів, що відносно короткий термін для сорту з таким високим вмістом ТГК.

При правильному догляді можна очікувати хороший врожай, який складе від 450 до 600 грамів з квадратного метра. Збір врожаю починається на початку вересня, що дозволяє отримати хороші результати у відкритому ґрунті або всередині приміщення. Рослини цього сорту можуть досягати висоти від 150 до 180 см, що робить їх керованими і придатними для різних умов гровінгу.

Tropicanna Poison Feminised Silver - це сорт, який поєднує в собі видатні психоактивні властивості, гарний смак і відносно короткий період цвітіння, що робить його привабливим вибором для тих, хто шукає сорт із гарною врожайністю та унікальними характеристиками.

Характеристики
Терпени
терпінолен
Вміст CBD
0,1%
Ефект
психоактивний, розслабляючий
Вміст ТГК
24%
Тип сорту
60% Indica/40% Sativa
Цвітіння
49-56 днів
Врожай
450-600 г/м²
Збір Урожаю
початок вересня
Висота рослини
150-180 см
Смак
дерев'яний, солодкий
Відгуки
4 / 5
середній рейтинг товару
0
1
0
0
0
Инна
12 березня (09:34)
На удивление выносливый сорт. Выдержал сильную жару и дал хороший результат. Рекомендую его, особенно новичкам, его невозможно загубить
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Tropicanna Poison Feminised Silver
59 грн.

Разом дешевше

Виберіть опції

Насіння AK Feminised Gold

Насіння AK Feminised Gold

Насіння Auto Gagarin Feminised Silver

Насіння Auto Gagarin Feminised Silver

Модули для OpencartМодули для Опенкарт 2.x - 3.xМодули для Opencart