Доставка замовлень по Україні

Доставка замовлень по Україні

Доставка замовлення по Україні здійснюється такими способами:

Доставка Укрпоштою

Укрпоштою рекомендованим листом. Вам додому доставлять повідомлення про те, що на пошті на вас чекає рекомендований лист, яке треба забрати із поштового відділення за документами. Вартість 45 грн. Перед замовленням дізнайтесь, чи приймає посилки ваше відділення пошти на даний момент. Покупцеві повідомляється трек-номер для відстеження листів через сайт Укрпошти. Доставка Укрпоштою діє тільки по повній оплаті!

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою. Плюси цієї служби у великій кількості відділень, швидкою доставкою (до 2-х робочих днів) та низькою ціновою політикою.

Існує відправка за повною передоплатою або післяплатою. Зверніть увагу, що післяплата доступна при сумі замовлення від 400 до 2500 грн!

Міжнародна доставка

Міжнародна доставка. Для міжнародної доставки потрібно замовити від 3 або більше насіння конопель. Гарантії міжнародної доставки:

  1. Ми гарантуємо відправку товару нашим перевізником до вашої країни;
  2. Буду пройдено всі митні огляди країни відправника;
  3. Ми гарантуємо, що ця посилка буде доставлена в країну одержувача, але ми не гарантуємо проходження митних оглядів у вашій країні, тому що в кожній країні правила митного контролю індивідуальні.

Компанія Errors Seeds не повертає вартість доставки та не відшкодовує збитки у разі не проходження митниці або втрати посилки в країні одержувача.

Склади

Зверніть увагу, що у нас існує кілька складів, з яких здійснюється відправка товарів:

  • Харків - обладнання та добриво (повна передоплата);
  • Закарпаття - насіння, футболки та аксесуари;
  • Київ - CBD олія.

Якщо у вашому замовленні будуть товари, які відправляються з різних складів, то замовлення буде поділено на 2 (або більше) посилки, а оплата за їх доставку покладається на Вас.

Так само, обладнання та добрива Well Grow (та інші) відправляються ТІЛЬКИ Новою поштою та за повною оплатою з Харкова!

Стелс-упаковка

Стелс-упаковка. Цей спосіб доставки пропонується в основному для міжнародних замовлень. Так само Існує великий стелс для великих замовлень. Для детальної інформації зв'яжіться у соцмережах з нашим менеджером. Вартість такої упаковки дорівнює $4.

Модули для OpencartМодули для Опенкарт 2.x - 3.xМодули для Opencart