Перевірений бренд

Seeds Errors — перший український сідбанк і один із першопрохідників на ринку СНД. Насамперед, ми є виробниками високоякісного насіння та інноваційних сортів.

Ми забезпечуємо високу якість на кожному етапі виробництва насіння: від селекціонерів, що займаються генетикою сортів та проводять фемінізацію насіння, до співробітників відділу фасування, складу та менеджерів, які підтримують зв'язок із клієнтами.

Історія бренду "Errors Seeds"

Ми знаходимося на ринку насіння канабісу вже 14 років, що гарантує вам високий стандарт при співпраці з Errors Seeds. Наші основні цінності – якість, обслуговування, доступність та оперативність. За довгі роки ми постійно прагнемо задовольнити запити всіх наших клієнтів, включаючи як гроверів-початківців, так і оптових покупців.

Наша компанія уважно стежить за всіма тенденціями світового ринку насіння канабісу та прагне повністю відповідати цим тенденціям, щоб забезпечувати наших клієнтів найсучаснішими рішеннями!

Офіційна торгова марка "Errors Seeds"

Ми, у компанії Errors Seeds, протягом багатьох років наполегливо працювали над покращенням сервісу та якості нашої продукції. Ці зусилля не пройшли даремно, і зараз ми раді надати нашим клієнтам по всьому світу високоякісне насіння конопель.

Отримання торгової марки "Errors Seeds" стало однією з ключових переваг нашої компанії, що наголошує на наше серйозне ставлення до надання клієнтам офіційної продукції. Тепер при розміщенні замовлення ви можете бути впевнені у високій якості нашого насіння конопель. Наша місія залишається незмінною – боротьба зі всесвітніми стереотипами, пов'язаними з канабісом.

Модули для OpencartМодули для Опенкарт 2.x - 3.xМодули для Opencart